Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


MZ-NS100 jest to oprogramowanie współpracujące z systemem operacyjnym Microsoft ® Windows ® Server. Pozwala na zarządzenie: 1, 4, 9, 16 lub 32 kamerami sieciowymi Sony oraz innych znanych marek. Dzięki prostemu i intuicyjnemu GUI z obsługą poradzą sobie nawet osoby nie posiadające zbyt dużej wiedzy z zakresu informatyki.
Jest to kamień milowy w monitoringu działającym w oparciu o protokół sieciowy IP. Szósta generacja monitoringu Sony (G6) zapewnia najlepszą w branży jakość obrazu HD oraz ogromną czułość w szerokim zakresie bezpieczeństwa oraz nadzoru.
IPELA ENGINE jest to nowej generacji silnik służący do analizy oraz przetwarzania obrazu Full HD. Składa się on z funkcji takich jak: View-DR, High Frame Rate, DEPA Advanced oraz XDNR. Platforma IPELA ENGINE została nagrodzona w roku 2012 tytułem ‘Best CCTV Product’ przez magazyn  branżowy "Detektor".
Przedstawiamy wysokiej jakości wewnętrzne kamery IP Sony z serii SNC-CH110B, które na tle podobnej klasy produktów wyróżniają się za sprawą atrakcyjnej ceny oraz możliwości dostarczenia obrazu w jakości HD 720p. Ze względu na swoje cechy użytkowe, kamery sieciowe Sony w wersji SNC-CH110B idealnie nadają się do zastosowania w instalacjach monitoringu wizyjnego, od których wymaga się dokładnej identyfikacja obserwowanych osób i przedmiotów.
Monitoring IP to nowoczesny system nadzoru wideo, w którym transmisja danych, zapis materiałów wideo oraz wszystkie funkcję związane z zarządzaniem instalacją są realizowane poprzez sieć komputerową LAN/WAN/Internet. Systemy monitoringu wizyjnego CCTV IP buduje się na bazie kamer sieciowych, oprogramowania (zarządzanie materiałem wizyjnym, inteligentne systemy analizy obrazu, itp.) oraz innych urządzeń, mogących pracować w sieci IP (np. wideo serwery IP).
Kamery IP SNC-DF80P firmy SONY to propozycja na budowę profesjonalnych instalacji wizyjnych pracujących zarówno w środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Wandaloodporna kamera IP typu „dome” z serii SNC-DF80P została wyposażona w bogaty zestaw funkcji poprawiających efektywność pracy kamery w instalacji dozorowej.
Kamery kopułkowe IP SNC-DS60 IPELA firmy Sony to produkty o podwyższonej rozdzielczości i czułości pracy, dzięki czemu rewelacyjnie sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających instalacjach telewizji przemysłowej IP. Na pokładzie modelu SNC-DS60 znajdziemy najlepszy na świecie przetwornik obrazu 1/4" CCD, który został wsparty przez technologię ExwavePRO (lepsza reprodukcja obrazu przy niskim oświetleniu) oraz w technologię progresywnego skanowania, która pozwala na precyzyjne odwzorowanie nawet szybko poruszających się obiektów.
Kamery sieciowe IP SNC-CS50P Sony doskonale łączą wysoką jakość obrazu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznemu, dzięki czemu są niezastąpionym narzędziem wizyjnym w zaawansowanych systemach telewizji przemysłowej. Na wyposażeniu kamery sieciowej IP z serii SNC-CS50P Sony znajdziemy innowacyjną technologię inteligentnej analizy obrazu (technologia DEPA) oraz szereg zaawansowanych funkcji alarmowych, dzięki którym możemy prowadzić monitoring wizyjny, który cechuje się najwyższą skutecznością pracy.
SNC-RZ30P Sony to dzienno-nocna kamera szybkoobrotowa IP, której niezwykle korzystna specyfikacja techniczna oraz szerokie możliwości w zastosowaniu sprawiają, że jest jedną z najlepszych kamer przemysłowych na rynku CCTV IP. Kamera realizuje wszystkie funkcje PTZ oraz dysponuje potężnym bo aż 25-krotnym zoomem optycznym.
Kamera sieciowa IP SNC-CS20P to wysokiej klasy urządzenie, którego konstrukcja bazuje na innowacyjnej matrycy przetwarzającej obraz 1/4"CCD ExwavePRO z progresywnym skanowaniem. Dzięki zastosowaniu najlepszego na rynku przetwornika obrazu kamery IP SNC-CS20P rewelacyjnie sprawdzają się w profesjonalnych instalacjach monitoringu wizyjnego.
Megapikselowa kamera IP SNC-CM120 Sony to produkt, który dzięki zaawansowanej konstrukcji technicznej oraz nowoczesnym rozwiązaniom z zakresu prowadzenia obserwacji, doskonale nadaje się do zastosowania w najbardziej wymagających systemach monitoringu IP. Prezentowane kamery IP generują obraz w maksymalnej rozdzielczości na poziomie 1.3MPix (1280x960), co w praktycznym zastosowaniu pozwala na zastąpienie jedną kamerą kilka konwencjonalnych kamer CCTV.
SNC-RZ25P IPELA to profesjonalna szybkoobrotowa kamera IP firmy Sony, której konstrukcja została optymalnie przystosowana do pracy w zaawansowanych i wymagających systemach CCTV IP. Kamery IP IPELA z serii SNC-RZ25P to doskonała propozycja na budowę profesjonalnego systemu telewizji przemysłowej, w którym oprócz wysokiej jakości obrazu ceni się szeroką gamę funkcji sieciowych.
Kamery IPELA SONY to grupa wyspecjalizowanych kamer IP, których konstrukcja oraz szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych zostały opracowane specjalnie pod kątem pracy w profesjonalnych systemach monitoringu wizyjnego CCTV IP. Kamery IP z serii IPELA SONY to grupa kilkunastu wysokiej klasy produktów dozorowych, które pozwalają na stworzenie instalacji dozorowych spełniających indywidualne oczekiwania użytkowników.

Archiwum