RealShot Manager Advanced - oprogramowanie do zarządzania obrazem

Strona główna  »  Artykuły  »  RealShot Manager Advanced - oprogramowanie do zarządzania obrazem


RealShot Manager Advanced - oprogramowanie do zarządzania obrazem MZ-NS100 jest to oprogramowanie współpracujące z systemem operacyjnym Microsoft ® Windows ® Server. Pozwala na zarządzenie: 1, 4, 9, 16 lub 32 kamerami sieciowymi Sony oraz innych znanych marek. Dzięki prostemu i intuicyjnemu GUI z obsługą poradzą sobie nawet osoby nie posiadające zbyt dużej wiedzy z zakresu informatyki. Popyt na systemu nadzoru wizyjnego nieustannie rośnie, a coraz częściej wybieraną metodą przesyłania danych jest protokół IP. Firma Sony od samego początku starała się podążać za tym trendem i rozwijać swoje produktu w kierunku systemu IP. Sony ma przyjemność ogłosić wypuszczenie na rynek oprogramowania MZ-NS100, które możemy zainstalować na komputerze z zainstalowanym systemem Microsoft ® Windows ® Server.

Prezentowane oprogramowanie umożliwia zarządzanie 1, 4, 9, 16 lub 32 kamerami sieciowymi jednocześnie z poziomu komputera. Zależnie od ilości kamer użytkownik powinien zakupić oprogramowanie o nazwie odpowiadającej ilości posiadanych kamer. Do wyboru jest: IMZ-NS101, IMZ-NS104, IMZ-NS109, IMZ-NS116 i IMZ-NS132.

Z poziomu aplikacji administrator może w prosty sposób ustanowić uprawnienia dla poszczególnych użytkowników. Możliwe jest również podglądanie obrazu z kamerach ich prosta konfiguracja.

IMZ-NS100 współpracuje nie tylko z kamerami sieciowymi firmy Sony. Wspiera również kamery innych znanych marek. Konfiguracja i instalacja nowej kamery odbywa się szybko i bezproblemowo. Oprogramowanie wstępną konfiguracje przeprowadza za nas, dopiero później użytkownik ma możliwość ustawić rozdzielczość czy ilość rejestrowanych klatek.

Łatwe i intuicyjne oprogramowanie GUI pozwala na zarządzanie swoim systemem nadzoru wizyjnego nawet użytkownikom nie posiadającym zbyt dużej wiedzy informatycznej. Kamery w systemie można skonfigurować tak, aby ilość rejestrowanych klatek była zależna od ilości wolnej przestrzeni dyskowej.