G6 - Inteligentny nadzór Sony

Strona główna  »  Artykuły  »  G6 - Inteligentny nadzór Sony


G6 - Inteligentny nadzór Sony Jest to kamień milowy w monitoringu działającym w oparciu o protokół sieciowy IP. Szósta generacja monitoringu Sony (G6) zapewnia najlepszą w branży jakość obrazu HD oraz ogromną czułość w szerokim zakresie bezpieczeństwa oraz nadzoru. Szósta generacja kamer Sony ustanawia nowe standardy jakości obrazu Full HD, wszechstronności oraz wydajności. Najnowsze technologie zabezpieczeń firmy Sony pozwalają na stosowanie ich w najbardziej wymagających systemach zabezpieczeń takich jak: lotniska, dworce, budynki publiczne, szkoły czy szpitale.

Sercem kamer Sony G6 są czujniki Exmor oraz silnki przetwarzania obrazu IPELA ENGINE. To świetne połączenie zapewnia doskonałą jakość obrazu nawet w zaciemnionych pomieszczeniach takich jak garaże podziemne. Dzięki podwojeniu ilości rejestrowanych klatek do 60 na sekunde przy rozdzielczości FullHD możliwe jest rejestrowanie gładkiego, płynnego i pełnego w szczegóły obrazu w miejscach, które tego wymagają.

Funkcja View-DR pozwala na rejestrowanie obrazu o wysokim kontraście z zachowaniem wszystkich szczegółów. Jest to możliwe dzięki rejestrowaniu obrazu przy różnym czasie otwarcia migawki. Pozwala to uzyskać obraz bogaty w szczegóły i bardzo czytelny.

Zaawansowane funkcje analizy takie jak: wykrywanie sabotażu, detekcja ruchu czy wykrywanie twarzy pozwolą na natychmiastowe wszczęście alarmu gdy sytuacja tego wymaga.

Kamery Sony szóstej generacji wyposażone są w funkcje umożliwiające montowanie ich w trudnych warunkach. Posiadają wbudowaną stabilizację obrazu oraz możliwość zdalnego zoomu czy zdalnej regulacji ostrości przy pomocy prostego i intuicyjnego interfejsu WWW.